19 Eylül 2018 Çarsamba 07:07:31
WEB TASARIM      YARDIM      HABERLER      BLOG      WHOİS
0212 591 95 51
Web Site YapımıBİZ KİMİZ?Bizler grafiker, pazarlamacı, webmaster ve proje yöneticisinden oluşan dört kişilik bir ekibiz. Vizly ekibi olarak internet teknolojilerini kullanan ve üreten kişileriz.

Günümüz teknolojileri sürekli gelişmekte ve bu gelişim internet anlayışına hızlı bir şekilde değiştirmiştir. Vizly ekibi olarak, müşterilerimizin web siteleri aracılığıyla müşterilerine internet ortamında en iyi şekilde anlatmasına veya onlarla iletişim kurmasına yardımcı olacak web siteleri yapıyoruz.

 

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?


- Çalışmalarımızı projelendirerek verim ve memnuniyetti artırıyoruz.
- Projelendirme sayesinde sitesini yaptığımız firmanın işi takibini kolaylaştırıyoruz ve anlaşılır kılıyoruz.
- Önceden çıkabilecek sorunları öngörmek veya yapacağı işi iyi anlamak için çaba gösteriyoruz.
- Genç kadromuz sayesinde yapacağımız işin kültürüne daha kolay adapte oluyoruz.
- İnternet birçok kişinin bilmediği bir sektördür. Fiyat ve iş standardı olmadığından, bu sektörde her türlü fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Vizly ekibi olarak gerçeğe yakın standart fiyatlara sahibiz.
- Doğru algoritma ve tasarımları önceden kesinleştirerek, işim yapım sürecindeki karmaşıklıklardan uzak dururuz.
- Bugüne kadar küçük ve orta ölçekli firmalara hizmet verdik. Bu projenin büyüklüğü bizim istediğimiz tarzdadır. Ekibimizin bilgi ve tecrübesi sayesinde yapılacak olan işi daha nitelikli ve kaliteli hale getireceğine inanıyoruz.TARİHİMİZ
 Vizly Dizayn.Com günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile İnternet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Halen, internetin iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde Vizly.Com olarak bizler; bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizle farklı olmak amacındayız.

 

 Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile sizlere en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Vizly.Com en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel bir Web Tasarım Ekibi ile yurtiçinde birçok kişi ve kuruluşun web tasarım ve hosting ihtiyacını karşılamaktayız
    
HEDEFLERİMİZ
 Görsel yönden güçlü tasarımlar yapan ekibimizin yanında bir de Web Uygulama ve Geliştirme Ekibi ile sitenizi mükemmel bir görünüme kavuşturuyoruz. Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma gibi sanılsa da tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmadır. Vizly.Com, Internet ve web hizmetlerini hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip gerçekleştiren özel web tasarım ve hosting firmasıdır.

 

 Bilişim teknolojisini, altyapısını sürekli güncel tutarak kullanan Vizly.Com, müşterilerine Hedefine ulaşan ve dünya standartlarında elektronik tanıtım ve pazarlama çözümlerini sunmak ilkesini kalite anlayışı ile kabul etmiştir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web sunumlarını danıştığı bir kurumu haline gelmek istemektedir.

 

PRENSİPLERİMİZA – TASARIM:

Bundan önce yaptığımız çalışmalardaki gibi sözleşme imzalandıktan sonra, grafiker arkadaşlarımız sitenin tasarımına, firma ile yaptığımız görüşmelerdeki bilgiler dahilinde başlarlar.
Tasarım grafikerlerimiz tarafından tamamlandıktan sonra müşterimiz ile temayı değerlendiririz. Bu görüşmedeki yeni istek ve öneriler sonucunda tasarım yeniden şekil alır.
Tasarım süreci müşterimizin site temasına onaylamasıyla, tasarım son bulur. Eğer tasarım konusunda başarısız olursak müşterimiz işi feshetme hakkı vardır.


B-KODLAMA:

Bir sitenin kodlaması fabrikalarda bulunan makinelere benzerler. Gelişi güzel yazılırsa veya doğru yazılmazlarsa, sistemin işleyişine büyük zarar verebilirler.
Bir site için kodlama yapmadan önce yapılması planlanan sitedeki tüm detayların ortaya konması gerekmektedir.
Sonradan oluşabilecek küçük bir değişiklikle binlerce satırdan oluşan kodun yeniden yazılması gerekebilir. Kodlamada bu sorunu aşmak için, kodlamaya başlamadan önce algoritma haritaları oluşturulur. Bunu bir personellilerin iş ve yetki paylaşım panosuna da benzetebiliriz.
Kodlama yapılacak olan sitenin kodlanmasından önce; firmanın ihtiyaçlarını, istedikleri siteyi nasıl kullanacaklarını, yetki dağılımlarını inceleyerek site için gerekli olan algoritmalar hazırlanır.
Gelişen teknolojiler sayesinde modüler kodlama yapılabilmektedir. Bu avantaj sayesinde sisteme sonradan özellikler eklenebilir veya çıkartılabilir. Örneğin sisteme haber modülü eklenmek istenirse bu kolayca gerçekleşebilir.


C-SİTE KULLANIMI VE EĞİTİMİ:

Site kullanımı iki gruba ayırabiliriz. Siteyi ziyaret eden müşteriler ve siteyi yöneten çalışanlar. Yapılacak olan site, her iki grubunda bilgisayar bilgilerini az olduğunu düşünülerek yapılacaktır. Bu sayede kullanım kolaylaşacaktır ayrıca yardım baloncukları sayesinde site daha anlaşılır olacaktır.
Büyük içeriğe sahip sitelerin yönetim panellerini kullanacak olan kişilere yardımcı olması için kitapçıklar oluşturmaktayız. İlk eğitimleri vizly ekibi olarak biz vermekteyiz.
 

 

RESMİ KAYITLARIMIZ

 

İstanbul Ticaret Odası Sicil No : 725462

T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu : YS-(1652)

KOSGEB : 382127

Avcılar Vergi Dairesi : 29210101130

Vizly Dizayn © 2008 - 2018 |  Hayta İnternet Hizmetleri Ürünüdür.